PROZİNC ürünleri

Kadınların güzelliklerinin en önemli kaynağı saçlarıdır. Bu sebeple saç bakımına oldukça önem gösterirler. Saç bakımının doğru ve düzenli yapılması, kişinin sağlıklı saçlara sahip olmasına olanak sağlamaktadır. Saç bakımının önemi kadar saç bakımı ürünlerinin de doğru seçilmesi önem taşımaktadır. Saç bakımı denildiği zaman akla gelen markalardan olan Prozinc, Türkiye’ de eczanelerde en çok satan saç bakım markasıdır.

Saçlarınızın sağlıklı, parlak ve hacimli olmasını istiyorsanız düzenli olarak Prozinc Bakım serisini kullanmanız faydalı olacaktır. Prozinc Saç Bakım serisi saçınıza kökten uca bakım sağlar. Her saç tipine uyum sağlayacak farklı saç bakım ürünleri ve şampuanları olan Prozinc ile çözülemeyecek saç sorunu kalmasın. Tüm saç sorunu için ayrı bir ürünü olan Prozinc her saç tipi ve her saç sorununa çözüm üretebilecek düzeydedir. Saç dökülmelerine karşı özel ürünü ile etkili sonuçlar yaratır ve 4 ayda saç dökülmesinde %46’ya kadar azalma sağlar.

Prozinc şampuan çeşitleri, saçlarınızda yaşadığınız pek çok farklı soruna çözüm sağlamaya yardımcı olabilmek için geliştirilmiştir. Saç dökülmesi, yağlanma, kepek, kaşıntı, dökülme, cansız görünüm gibi pek çok sorunla savaşmanıza yardımcı ürünleri ile daha sağlıklı görünen, parlak saçlara kavuşabilirsiniz.

Prozinc, yetişkinler kadar bebeklere özel şampuanları ile bebeklerin saç bakımını da gerçekleştirir. Bebeklerin hassas cilt yapısına uyumlu, göz yakmayan, hipoalerjenik, paraben ve sodyum sülfat içermeyen bir üründür.

http://www.dermomarket.com/Prozinc,LA_1116-3.html


Bir yanıt yazın

* alanlar zorunludur.