CoolClinic İle Bölgesel Zayıflamada Farkı Hisset

Birçok kişinin vücudunun farklı yerlerinde oldukça inatçı olan yağlar birikmektedir. Spor ve diyet yaparak fazla kilolarımızdan kurtulma ihtimalimiz varken bu bölgesel olarak oluşan inatçı yağlardan kurtulabilmemiz oldukça zor olmaktadır. Diyetisyenler ve yapılan sporlara rağmen gitmeyen bu yağlar için oldukça etkili bir yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemin adı soğuk lipoliz yöntemi olarak bulunmaktadır. Evet, o her ne kadar uğraşırsak uğraşalım bir türlü yok olmasının sağlayan şey soğuktur.  Soğuk lipoliz yöntemi FDA onaylı olarak bulunan bir yöntemdir Hiçbir cerrahi müdahale barındırmayan bu yöntem ile bölgesel yağlanma sorunlarına son vermeniz artık çok koladır. Tamamıyla acısız ve ağrısız olan bu yöntem sonrasında direk olarak gündelik hayatınıza dönebilmeniz mümkün olmaktadır. Soğuk lipoliz işlemi uygulandıktan sonra doktorun tavsiye etmiş odluğu herhangi bir diyet programı bulunmamaktadır. Ancak oldukça düzgün bir forma sahip olmuş ola kişiler bu formu koruyabilmek için diyet ve spor programlarını kendiler için ayarlamaktadır. Sağlıklı bir hayat için bunların yapılmasının şart olduğunu düşündüğümüz zaman oldukça güzel bir tercihte bulundurmalarını görebilmeniz mümkündür.

Bu kadar etin sonuç veren soğuk lipoliz nasıl çalışır diye merak etmiş olabilirsiniz. Soğuk lipoliz nasıl çalışır sorusunun cevabını şu şekilde açıklayabiliriz. İlk olarak cildin altında bulunan yağ hücrelerinin tamamen kontrollü bir şekilde soğutulması sağlanır. Tedavi altına alınan ya hücreleri kristelize edilir. Bu aşamadan donra yağ hücreleri soğuk lipoliz yöntemi ile dondurulur. Oldukça kısa bir süre içerisinde vücudunuz dondurulmuş olan bu yağları işleyerek ölü yağ hücrelerinin ortadan kalkmasını sağlar. Kişilerin metabolizmaları ve vücut tipleri farklı olduğu için işlemin tam olarak ne şekilde gerçekleşeceği ile alakalı olarak doktorunuza başvurmanız gerekmektedir.

Soğuk lipoliz işlemi oldukça başarılı sonuçların elde edilmesi sağlayan bir işlem olmasının yanı sıra gerçekten işinde uzman ve memnuniyet garantisi oldukça fazla olan kişiler tarafında yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde asla yaşamak istemeyeceğiniz sorunlar ila karşılaşma durumunuz olabilir. Soğu lipoliz işlemi için www.coolclinic.com size en doğru hizmeti verecektir. Haydi, o zaman bölgesel yağlanma sorunlarından kurtulmak ve daha özgüvenli bir şekilde yaşamak için CoolClinic’e başvurmaya.


Bir yanıt yazın

* alanlar zorunludur.