Alexandrite lazer ve kullanım alanları

Çok değişik lazer tedavi yöntemlerinin devreye girmesiyle birlikte, en başta bayanların lazer epilasyon sürecini çok daha verimli hale getirdiğini gözlemliyoruz. Dayanıklı ve sağlam yapıdaki koyu renkli kılların tedavisinde ve temizlenmesinde kullanılan bu sürecin, hem orta hem de uzun vadede insanlara bakım konusunda çok önemli avantajlar sağladığını söylemek gerek. Daha çok ince tüyler yerine kalın kılların tedavisinde kullanılan bu sistemin, kullanıldığı alanlarda ortaya koyduğu başarı gerçekten dikkat çekici. Epilasyon sürecini en iyi noktaya taşıyan, kumral ve gri tonlu kıllarda çok daha etkili bir süreci ortaya koyan Alexandrite Lazer,  gerçekten lazer epilasyon sürecinde insanlar adına çok önemli bir gelişme olarak dikkat çekiyor.

Nd Yag Lazer Etkili Epilasyon:
Uzman sağlık merkezlerinin de devreye girmesiyle birlikte etkili bir lazer epilasyon süreci başladı. Kişisel bakım konusunda teknolojilerinin devreye girmesiyle birlikte en başta bayanların bu gelişime daha sıcak baktığını biliyoruz. Son derece modern bakımlı ve özgüvenli bir hale gelmek için, lazer epilasyon yöntemlerinden mutlaka sizde denemelisiniz. Bunun için uygun bir seçenek olarak karşınızda duracak ND Yag Lazer 4 ila 6 seans sonrasında etkili bir ortaya koyabilir.

Çatlak Tedavisi İçin CO2 Lazer:
İnsan cildinin dış etkenlerle en çok karşı karşıya kalan organ olduğu düşünülecek olursa, zaman içerisinde hava şartları ve değişik sebeplerden dolayı ciltte oluşan çatlamalar, elbette ki kaliteli bir tedavi süreci ile birlikte gözden geçirilmeli. Son yıllarda kullanılan ve kullanımından yarar sağlanan bir sistem olarak karşımıza çıkar CO2 Lazer özellikle çatlak tedavilerinde insanlara gerçekten önemli avantajlar sağlıyor. Uzmanların önerileri ile birlikte belli seanslarla gerçekleşen süreçler, bu sorunun tamamen ortadan kalkmasında da etkili olabiliyor. Bu ve benzeri konularda alacağınız ekstra bilgi için başvuracağınız adres, http://estetik.andromed.com.tr/ olmalı.


Bir yanıt yazın

* alanlar zorunludur.