Veet Ağda

Veet, bütün ürünlerini sizlerin kendi ev ortamınızda ve bu ev ortamı rahatlığında kusursuz pürüzsüzlük sağlamak amacı ile tasarlamaktadır. Veet ürün yelpazesini; Veet sensitive touch, ağda bantları, kremler ve spreyler, yüz, bikini bölgesi ve koltuk altı, bacak ve vücut bölgesinden oluşturmaktadır. Veet ürünlerini kullanmadan hemen önce ilk yapmanız gereken şey bölgenin bir kısmına ürünü sürmeniz ve orada test etmeniz olacaktır. Kesinlikle de ürünleri kullanma talimatlarını inceleyerek uygulamalısınız. Küçük bölgeye sürdüğünüz testimiz de 24 saat içinde bir olumsuz reaksiyon almaz iseniz ürünü kullanabilirsiniz demektir. Eğer ki olumsuz reaksiyon alırsanız ürünü kullanmayınız. Vücudunuzun bir alerjiye tepki verdiği söylenebilir. Bütün veet ürünlerinde epilasyon işlemlerine başlamadan önce paketteki kullanma talimatlarını dikkatlice okumanız tavsiye edilmektedir. Okuyun ve bu talimatlara kesinlikle uyun. Aksi takdirde sonuç istediğiniz gibi olmayabilir.

Veet ağda kullanacak iseniz en iyi sonucu almak adına 24 saat öncesinden cildinizi temizlemeniz önerilmektedir. Bu temizlik sayesinde ölü deri tabakalarından kurtulup, tüylerinizin veet ağdaya hazırlanmasını sağlayabilirsiniz. Batık sorunu birçok insanın önemli sorunlarındandır. Sizde bu sorunu yaşıyor iseniz kesinlikle o işlemi yapmalısınız. Birde ağda işleminizi özel bir gün için yapacak iseniz vücudunuzda oluşacak kızarıklıkların geçmesi için bir gün önce yapmanız da tavsiye edilmektedir. Çünkü böyle özel günlerde herkes kusursuz ve güzel gözükmek ister. Arada bırakılan bir gün oldukça önemli olacaktır. Veet ürünlerinin etkisi gözle görülür düzeydedir. Fakat yinede en iyi sonucu tertemiz ve kuru bir ciltte vereceğini söylemek gerekir. Vücutta doğal yağ kalıntıları oluşmaktadır. Bu kalıntılar ile vücudumuza kullandığımız nemlendirici ürünlerimizin kalıntıları performans düşürücü olabilmektedir. Bu sebeple en fazla bir gün öncesinden olmak üzere epilasyon yapacağınız bölgeyi yıkayıp, temizleyip, kurulamalısınız.

Hassas cilt sorununu birçok kişi yaşamaktadır. Bu sorunu bazı faktörler de tetiklemektedir. Hassas ciltleri sınıflandırmak gerekirse üçe ayırabiliriz. Bunlardan biri doğal hassas cilttir. Cilt ince ve açık renklidir. Cildin yüzeyi pul pul gözükmekte ve kolayca kızarabilmektedir. İkincisi ise reaksiyonel hassas cilttir. Soğuk ve rüzgar başta olmak üzere cilt ile uyumu olmayan bakım ürünleri de cildi tahriş edebilmektedir. Üçüncüsü ise kısa süreli olan cilt hassasiyetleridir. Seboroik dermatit ve rozasea aknesi cilt hassasiyetinin canlanmasına sebep olan durumlardır. Bunlar dışında tüm cilt tiplerinde de hassasiyet yaşanmaktadır. Nemsiz ciltte, kuru ve çok kuru ciltte, karma veya yağlı ciltte ve çevresel etkilere karşı hassas ciltte hassasiyet gözükmektedir. Bütün bu hassasiyet sorunlarına karşı olarak Veet ağdaları bu kişilere özel formüle ettiği hassas ürünler setini piyasaya sunmuştur. Son derece güvenli ve hassas cildi olan kişilerin memnun kaldığı bu ürünleri sizlere de tavsiye ediyoruz.

Veet ağda kolay kullanımı sayesinde birçok kişi tarafından kullanılmaktadır. Nasıl kullanılacağını anlatmak gerekirse ve ilk kez ağda yapıyor iseniz öncelikle vücudun daha hassas yeri olan bacaklardan başlanmalıdır. Sonrasında deneyim kazandığınızda koltuk altı ve bikini bölgesine de geçebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken bir diğer şey ise ağda yapılan yerin üzerinden tekrar geçmemeniz gerektiğidir. Buraya tekrar ağda bandı uygulamak cildinizi tahriş edebilir. Veet ağdayı hamile kadınlarda gönül rahatlığıyla kullanabilmektedirler. Ağdaya başlamadan önce yapmanız gereken önemli şey cildin iyice temizlenmesi ve kurulanmasıdır. Nemli bir cilt olur ise ağda iyi yapışmaz ve istediğiniz etkiyi alamazsınız. Bandı cilde yapıştırın ve yaklaşık olarak 5 saniye elinizle ısıtın. Bu esnada ağda ısınır ve kıllara kolaylıkla yapışır. Diğer ağda yöntemlerinde ağda mikrodalga fırınlarında ısıtılmakta veya suda ısıtılmaktaydı. Fakat veet ağda bantlarını kullanmak oldukça kolay. Elinizle ısıtmak yeterli olacaktır. Bacaklarda bu işlemi yaparken dizinizden bileğinize doğru ovuşturarak yapmalısınız. Sonrasında ise bandı hızlı bir şekilde geri çekmelisiniz. Bu işlemi tüylerin uzama yönünün aksine doğru yapmalısınız. Bu işlemden sonra da ağda yaptığınız alanı Perfect Finish bezi ile kolayca temizleyebilirsiniz. Ardından da rahatlıkla duş alıp ilgili bölgenizi temizleyebilirsiniz.

https://www.dermoeczanem.com/veet


Bir yanıt yazın

* alanlar zorunludur.